Найбiльший гiпермаркет вiкон та дверей в захiдному регiонi
Щаслива, 14 Рiвне
+380970051569 +380952500659 dverishaslyve@ukr.net

Ворота

Гаражні ворота

Щороку більше 200 000 власників приміщень закривають отвори за допомогою секційних воріт «АЛЮТЕХ». Серед об'єктів установки є і гаражі в заміських будинках і дачах, і підземні стоянки, і котеджі. На думку замовників, ворота від провідного виробника ринку з Білорусі - є однозначною позитивноювідповідю на питання зберігання авто і майна, безпечної і комфортної роботи, теплоізоляції.

Збирають секційні гаражні ворота з системи сталевих направляючих, механізму балансування (торсіонних пружин або пружин розтягування) і сталевих сендвіч-панелей з пінополіуретаном всередині. Особливість вироби - в конструкції полотна: при команді «відкрити» секції по черзі займуть положення під перекриттям об'єкта.

Види гаражних ворот «АЛЮТЕХ»

Серії Trend і Classic призначені для установки і користування в приватному сегменті будівель. Все, що потрібно для грамотного вибору конкретної серії воріт - орієнтування на такі критерії: кліматичний регіон установки, наявність опалення в гаражі, рівень вологості і ціновий сегмент.

Гаражні ворота TREND

 

 

 

 • Панелі товщиною 40 мм
 • Комплектуючі з оцинкованої сталі
 • Можливість монтування рами в проріз
 • До 25 000 циклів «підйому-опускання»
 • Будь-який розмір із кроком 5 мм
 • 5 малюнків панелей
 • До 10 базових кольорів RAL і 3 кольори «під дерево»

Довговічна та надійна панель

https://alutech-group.com/images/product/gate/trend/40-Trend.jpg

 • Замкнений контур сталевих листів

Спеціальна система з'єднання внутрішнього та лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливе при нагріванні панелі на сонці. Їх з'єднують внизу та зверху в 4 шари за допомогою саморізів. Отже, покупці воріт із темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності виробу.

 • Захист від защемлення пальців

У панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: унеможливили защемлення пальців (відповідність EN 12604).

 • Відмінне зчеплення сталевих листів із піною

Хороше зчеплення сталевих листів із піною одержали завдяки шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю унеможливили здуття нагрітого на сонці полотна.

 • Високі антикорозійні властивості

Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти завдяки ґрунтувальному шару (5-7 мкм) і цинковому покриттю (16 мкм).

 • Довговічне покриття

Зберегти полотно воріт у початковому привабливому вигляді вдалося завдяки поліуретановій фарбі з додаванням спеціальних поліамідних часток ( ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні та захисні властивості панелі.

 • Хороша теплоізоляція

Хороша теплоізоляція. 0,74 м² °C/Bт – коефіцієнт опору теплопередачі у воротах виробника. Таку саму величину має стіна з червоної цегли завтовшки 55 см.

 

 

Гаражні ворота CLASSIC

 

 • Панелі товщиною 45 мм
 • Комплектуючі з нержавіючої сталі
 • Двопелюсткові EPDM-ущільнювачі
 • До 25 000 циклів «підйому-опускання»
 • Будь-який розмір із кроком 5 мм
 • 5 малюнків панелей
 • До 10 базових кольорів RAL і 3 кольори «під дерево»

 

Воротне полотно відмінної якості на довгі роки

https://alutech-group.com/images/product/gate/classic/panel-45.jpg

 • Замкнений контур сталевих листів

Спеціальна система з'єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливе при нагріванні панелі на сонці. Їх з'єднують унизу та зверху в 4 шари за допомогою саморізів. Отже, покупці воріт із темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності виробу.

 • Захист від защемлення пальців

У панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: унеможливили защемлення пальців (відповідність EN 12604).

 • Відмінне зчеплення сталевих листів із піною

Хороше зчеплення сталевих листів із піною одержали завдяки шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю унеможливили здуття нагрітого на сонці полотна.

 • Високі антикорозійні властивості

Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти завдяки ґрунтувальному шару (5-7 мкм) і цинковому покриттю (16 мкм).

 • Довговічне покриття

Зберегти полотно воріт у початковому привабливому вигляді вдалося завдяки поліуретановій фарбі з додаванням спеціальних поліамідних часток (ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні та захисні властивості панелі.

 • Хороша теплоізоляція

Хороша теплоізоляція. 1,0 м² °C/Bт – коефіцієнт опору теплопередачі у воротах виробника. Таку саму величину має стіна з червоної цегли завтовшки 60 см.

Гаражні підйомні ворота серії Classic
 
Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм. 
Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт. 

Конструктивні особливості:

 

 

У підйомних воротах «Алютех» застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.
У стандартний комплект підйомних гаражних воріт входить спеціальний пристрій (запобіжна Храпова муфта), яке встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.
Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму «гнутий лист», завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання комірних панелей.
У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до прорізу, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.
По всьому периметру підйомні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору. 
Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

 

Типи монтажу підйомних воріт:

Три типу монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні підйомні ворота Classic практично в будь якій гаражний отвір.

 

Стандартний монтаж Низький монтаж Високий монтаж

 

Для монтажу воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні і 125 мм при використанні електроприводу. 
Більш детальну інформацію можна отримати в буклеті «Опис конструкції і технічні дані для монтажу секційних воріт серії «Classic»т а серії «Standard».

 

Гаражні підйомні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard складає: ширина - 3500 мм , висота - 3085 мм.

Підйомні ворота даної серії мають відмітнну особливість, яка полягає в тому, що балансування їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання.

Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від його початку до здачі об'єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.

Секційні підйомні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь гаражний отвір . Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм., що дуже зручно в разі заміни старих залізних орних воріт на сучасні секційні ворота «Алютех».

Більш детальну інформацію можна отримати в буклеті «Опис конструкції і технічні дані для монтажу секційних воріт серії «Classic» та серії «Standard».

Конструктивні особливості:

 

 

Система «пружина в пружині» надає додаткову безпеку воротах. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин з направляючих) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.
У конструкції підйомних воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до прорізу, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.
Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити чи послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.
Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

 

Товщина сендвіч-панелі «Алютех» 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка завтовшки 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

Типи панелей гаражних воріт

Секційні ворота «Алютех» в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні. 
Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

 

S-гофр. M-гофр. L-гофр. Мікрохвиля Фільонка
 
Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), володіють всіма перевагами сталевих воріт і надають котеджу елемент престижу та індивідуальності.
 
Темний дуб Золотий дуб Вишня
 
Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір, що має близьке відповідність колірній палітрі RAL дозволяє добитися ідеального колірного поєднання з вікнами, покрівлею і фасадом будівлі.
9 кольорів за стандартною ціною:

 
Високі теплоізоляційні характеристики воріт «Алютех» підтверджені випробуваннями, проведеними лабораторіями:

- енергозберігаюча панель - Санкт- Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету (СПбГАСУ) . Програма випробувань розроблена спільно з ФГУП "Всеросійський науково -дослідний інститут метрології імені Д.І. Менделєєва » ;

- Науково -дослідного інституту НІСД (Болгарія);

- Білоруського науково-дослідного інституту будівництва Республіки Білорусь (м. Мінськ).

Високі теплоізоляційні властивості воріт «Алютех» обумовлені їх конструкцією:

1. Сендвіч -панель заповнена спіненим поліуретаном, який має дуже низьку теплопровідність .

2. Великий вплив на наведений опір теплопередачі надає товщина панелі. Панель «Алютех» має товщину 45 мм. Це на 12,5 % більше , ніж у більшості панелей , пропонованих на ринку . Приведений опір теплопередачі панелі «Алютех » становить 1,65 м2 ° C / Bт .

3. Панелі забезпечені полімерним EPDM - ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.

4. По всьому периметру гаражні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору .
 
   
 
Коефіцієнт опору теплопередачі гаражних воріт «Алютех» (серія Standard) становить 1 м2 ° С / Вт, що перевищує вимоги СНиП (Росія), ГОСТ 31174-2003 (Росія), ТКП 45-2.04-43-2006 (Білорусь) і дозволяє встановлювати ворота в будь-якому регіоні Білорусі, України та Росії (навіть в умовах Крайньої Півночі).
 
 
При виробництві сендвіч-панелей «АЛЮТЕХ» використовується оцинкована сталева стрічка завтовшки 0,4 мм, що гарантує високі характеристики і довговічність полотна воріт.

Цинкове покриття товщиною 16 мкм, а також двошарове полімерне покриття товщиною 25 - 35 мкм надійно захищає поверхню сендвіч -панелей від механічних пошкоджень і дії атмосферних опадів.

З лицьового боку на панелі «АЛЮТЕХ» наноситься поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР - ПА), який:

- має високу стійкість до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;

- чудово переносить коливання температур і вологості;

- має високі показники твердості і еластичності;

- володіє відмінними антикорозійними властивостями;

- стійке до дії миючих засобів і хімікатів.

У гаражних воротах застосовуються комплектуючі , що володіють високими антикорозійними властивостями, що подовжують термін служби воріт:

- роликові кронштейни та проміжні петлі , виготовлені з нержавіючої сталі ( серія Classic) ;

- пофарбовані бічні накладки і торсіонні пружини ;

- спеціальний комплект для приміщень з підвищеною вологістю.

Випробування в незалежній акредитованій лабораторії РУП «Інститут БЕЛНІЇС» (м. Мінськ) показали , що елементи полотна воріт « Алютех» витримали вплив «соляного туману» протягом 750 годин. Це відповідає приблизно 15 рокам експлуатації воріт в прибережних районах і таких містах , як Санкт -Петербург , Махачкала , Мурманськ , Архангельськ , Владивосток , Магадан , Охотськ , Новоросійськ , Сочі і ін.
 
. Переваги:

1. Лицевий і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі. Замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелей при нагріванні на сонці , що принципово важливо для південних регіонів і для воріт темних кольорів.

2. Конфігурація панелей забезпечує їх самоцентруванню . Це гарантує щільне примикання панелей один до одного , підвищує герметичність і теплоізоляцію воріт. Істотно спрощується монтаж і виключаються помилки при складанні полотна воріт.

3. Місця кріплення саморізів розташовані в зоні зчленування зовнішнього і внутрішнього листа ( 4 шару металу). Це робить кріплення більш міцним , повністю виключаються провисання і перекоси петель. Надійне з'єднання сталевих листів виключає розшарування панелі при різкому опусканні воріт
 
Безпека:

Гаражні ворота «Алютех» відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:

1. Сендвіч-панелі мають особливу форму, яка виключає можливість защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт.

2. Відсутність гострих кромок на конструктивних елементах і розміщення тягового троса між кутовий стійкою і полотном воріт забезпечує надійний захист від зачепів і порізів.

3. Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини.

4. Спеціальна система обмеження зусилля зупиняє автоматизовані ворота при зустрічі з найменшим перешкодою і негайно здійснює реверс.

5. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини при відкритті воріт.
На випадок відключення електроенергії передбачена система перекладу автоматизованих воріт в режим ручного управління.
 
                           

 

Замовлення заміру

*Послуга безкошовна

Надіслати запит

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: